Farní sbor ČCE Nový Jičín » Nabídka rekreace

NABÍDKA REKREACE

Omlouváme se, ale je plně obsazeno a rekreační ubytování momentálně nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

Farní sbor ČCE v Novém Jičíně nabízí na faře podkrovní prostory k rekreaci (2 oddělené pokoje x 2 lůžka, velká místnost s 5 matracemi, menší místnost s 3 matracemi, kuchyňka, koupelna, sociální zařízení). K dispozici jsou další matrace a karimatky. Ve sklepě je ping-pongový stůl, na zahradě dětské hřiště, altán, ohniště (možnost parkování).

Prostory jsou vhodné pro jednotlivce i rodinnou rekreaci nebo k setkání menších skupin mládeže, resp. několika rodin s dětmi.

Virtuální prohlídka města Nový Jičín

V okolí je mnoho přírodních a kulturních památek (hrad Starý Jičín, Hukvaldy, Helfštýn, zámek Kunín, Valašské Meziříčí, lázně a jeskyně v Teplicích n.B., Štramberk, muzeum Tatra v Kopřivnici, skanzen v Rožnově p.R., Pustevny aj.), možnost výletů do CHKO Poodří nebo nedalekých Beskyd.

Prostředí je vhodné pro pěší i cykloturistiku (nedaleká cyklostezka Bečva).